TOVAR V AKCII

bežná cena 16,95 EUR
naša cena 15,95 EUR
skladom
naša cena 24,95 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 34,95 EUR
skladom
naša cena 11,95 EUR
skladom
naša cena 29,95 EUR
skladom

PLATBY & POŠTOVNÉ

Možnosti platieb za objednaný tovar

 

Hotovostne (DOBIERKA): znamená že za objednaný tovar uhradíte cenu až keď ho preberáte od kuriéra = uhrada objednávky na DOBIERKU. Dobierku možete u kuriéra uhradiť v hotovosti alebo aj platobnou kartou - ako Vám bude vyhovovať. 

Bezhotovostne: znamená že za objednaný tovar uhradíte cenu vopred a to priamym prevodom na náš bankový účet, platbou cez službu Paypal, alebo cez platobnú bránu využitím tzv. platobných tlačítok roznych bánk.

 

Poplatky:

Hotovnostne = DOBIERKA v rámci SR je za príplatok k poštovnému vo výške 1€., dobierka je možná aj do ČR, do iných štátov EU dobierka nie je možná.

Bezhotovostně = Paypal, priamy prevod na účet, platba bankovými tlačítkami je vždy ZDARMA!

 

Bankový účet pre eshop vsetkopremuza.sk pre priame prevody - úhrady za objednávky prevodom z účtu zákazníka na účet eshopu:

Sme Český e-shop a máme účet v Českej banke! nezabudnite prosím preto svoj prevod označiť ako prevod do ČR (sepa platba alebo platba do ČR) (na účet sa platí v €!)

(Fio Banka v ČR!) (IBAN) CZ0220100000002900354858  účet je vedený v mene "€". Ako variabilný symbol použite číslo objednávky, alebo len do poznámky uveďte svoje  (priezvisko). 

 

Výška poštovného,  dodaci lehoty a zposob dodania

 

Zasielame kuriérnou službou GLS, kuriér kontaktuje zákazníka na mobil chvíľu pred doručením. Dátum doručenia, čas doručenia alebo adresa pre doručenie se dá zmenit zákazníkom priamo u kuriérnej služby po zadaní sledovacieho čísla zásilky. Ak zákazník nemože zásielku prevziať v deň doručenia, dodanie se bude opakovať na ďalší deň, alebo deň ktorý si určí zákazník a to bez doplatku.

Štandardná lehota dodania zásielky k zákazníkovy sú tri pracovné dni. (Táto lehota plynie od dňa keď zásielku odovzdáme z našeho skladu kuriérnej služby, čo je takme vždy do 24 hodín od Vašej objednávky. 95% zásilek je doručených presne a načas, niektoré zásielky sa možu doručovať o deň dlhšie najmä pred sviatkami. Doručovánie do iných zemí EU trvá o dva pracovné dny dlhšie.

 

Poštovné pro všechny zásilky do SR je:  3.89€.  Pracujeme na znížený ceny za poštovné, no ako český eshop Vám Vaše objednávky zasielame z ČR čo je bohužial drahšie ako v rámci SR.

Poštovné ZDARMA platí pre všetky zásielky s hodnotou minimálne 60 €.!

Doručenie Vašej objednávky do inej krajiny v EU je možné, tiež službou GLS, cena poštovné je individálna podľa krajiny a hodnoty objednávky od 7 do 10€. Doručenie do ČR je za rovnakú cenu ako v rámci SR. 

 

Daňový doklad - faktúra (účtenka)

Fakturu zasielame len elektronicky ako prílohu e-mailu a to hneď v prvom emaily který od nás dostanete. Ak budete faktúru niekedy dodatočne potrebovať, zašleme Vám ju vo formáte pdf. Pre reklamáciu, odstúpenie, alebo výmenu nemusíte u nás fakturu prikladať k žiadostiam vobec! (Fakturu už máme nahranú v systéme s Vašou objednávkou).

Všetky naše ceny sú konečné, nie sme plátcami DPH, nie je možné z cien DPH odpočítavať.

 

Objednaný tovar je u nás možné vrátit do 14 dní odo dňa v ktorom ste zásielku prevzali a to bez udania dovodu! V prípade odstúpenia vraciame cenu za tovar aj za poštovné (k Vám). Tovar je u nás možné vymeniť za inú farbu či veľkosť, prípadne samozrejme tovar aj reklamovať.

  

Máte otázky?

SMS servis: 950 810 102 (4ka) (nepríjmame telefonické hovory, len sms správy), e-mail: plamenacishop@gmail.com, SMS servis znamená, že je možné nás kontaktovat sms správou a následne odpovieme telefonicky, sms, alebo e-mailom.

 

Prevádzkovateľ eshopu vsetkopremuza.sk, Vertaza Group sro - je držiteľom ocenenia: Ocenění "Prověřená společnost v ČR" za rok 2016.

 

MDcwYWQ0